- You cannot add "Armrest Armster OPEL ADAM 2013-2019 Cloth" to the cart because the product is out of stock.
Eyebrow Pencil Stendhal Nº 400 Blond Cendré is what you need to maximise your appeal! Try the quality of 100% original Stendhal products and let the best professionals enhance your beauty.
- Capacity: 1,08 g
- Type: Eyebrow Make-up
- Colour: Nº 400 Blond Cendré
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 3 × 11 cm |
| Brand | Stendhal |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |















There are no reviews yet.