Facial Biphasic Makeup Remover Jeanne Piaubert Iniscience (100 ml) is a quality product designed for discerning individuals who look after their appearance and are looking for the best cosmetics to enhance their beauty. If you are one of them, the 100% original Jeanne Piaubert products are made for you.
- Ingredients:
- Magnesium aspartate
- Copper gluconate
- Clycerin
- Citric acid
- Zinc gluconate
- Sodium salicylate
- Sodium hydroxide
- Sodium chloride
- Sodium benzoate
- Sodium anisate
- Propylene glycol
- Potassium sorbate
- Pentylene glycol
- Type: Make Up Remover
- Capacity: 100 ml
| Weight | 0.133 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 13 cm |
| Brand | Jeanne Piaubert |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |















There are no reviews yet.