Would you like to have the best line of beauty treatments in your home with good quality products at a great price? Well don’t go without Facial cleansing brush Jeanne Piaubert 3355998002886!
| Weight | 0.04082 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7.5 × 3.6 × 18.1 cm |
| Brand | Jeanne Piaubert |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.