Would you like to have the best line of beauty treatments in your home with good quality products at a great price? Well don’t go without Facial Exfoliator Holika Holika Pig Nose Clear Blackhead (25 g)!
- Recommended use: Perfect for all skin types
- Type: Facial Exfoliator
- Capacity: 25 g
- Gender: Lady
| Weight | 0.162 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6.31 × 6.21 × 12.21 cm |
| Brand | Holika Holika |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |















There are no reviews yet.