- You cannot add "Armrest Armster Dacia Duster 2009-2017 Polyskin" to the cart because the product is out of stock.
Would you like to have the best line of beauty treatments in your home with good quality products at a great price? Well don’t go without Facial Hair Remover FLAWLESS!
- Type:
- Electric Shaver
- Replacement heads
- Battery operated: AAA x 1
| Weight | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11.2 × 19.2 × 4 cm |
| Brand | FLAWLESS |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |



















There are no reviews yet.