Facial Make Up Remover Gel Eve Lom 100 ml is a quality product designed for discerning individuals who look after their appearance and are looking for the best cosmetics to enhance their beauty. If you are one of them, the 100% original Eve Lom products are made for you.
- Type: Cosmetics
- Texture:
- Balsam
- Gel
- Properties:
- Moisturizing
- Cleaner
- Make Up Remover
- Capacity: 100 ml
| Weight | 0.276 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7.55 × 5.04 × 15.88 cm |
| Brand | Eve Lom |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.