Facial Serum Advance Night X5 Estee Lauder 50 ml is a quality product designed for discerning individuals who look after their appearance and are looking for the best cosmetics to enhance their beauty. If you are one of them, the 100% original Estee Lauder products are made for you.
- Type:
- Facial Serum
- Serum
- Capacity: 50 ml
- Recommended use: Normal Skin
| Weight | 0.203 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11.7 × 4.8 × 4.6 cm |
| Brand | Estee Lauder |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |




















There are no reviews yet.