Facial Serum Bella Aurora Antioxidant 30 ml is a quality product designed for discerning individuals who look after their appearance and are looking for the best cosmetics to enhance their beauty. If you are one of them, the 100% original Bella Aurora products are made for you.
- Ingredients:
- Bis-peg-18 methyl ether dimethyl silane
- Glycereth-26
- Limonene
- Niacinamide
- Peg-40 hydrogenated castor oil
- Phenoxyethanol
- Benzyl alcohol
- Glycerin
- 2-hexanediol
- Polyester-5
- Benzyl salicylate
- Ascorbyl glucoside
- Water (Aqua)
- Parfum
- Ppg-26-buteth-26
- Sodium hyaluronate
- Sodium hydroxide
- Tocopherol
- Characteristics: Antioxidant
- Gender:
- Lady
- Unisex
- Capacity: 30 ml
- Type: Cosmetics
| Weight | 0.115 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 13 × 5 cm |
| Brand | Bella Aurora |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |















There are no reviews yet.