Facial Serum Darphin Hydraskin Intensive Skin-Hydrating (30 ml) 30 ml is a quality product designed for discerning individuals who look after their appearance and are looking for the best cosmetics to enhance their beauty. If you are one of them, the 100% original Darphin products are made for you.
- Gender: Lady
- Capacity: 30 ml
- Recommended use:
- Dry Skin
- Combination Skin
- Normal Skin
- Type: Facial Serum
- Properties: Hypoallergenic
- Characteristics:
- Moisturizing
- Dermatologically tested
- Free from parabenes
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Brand | Darphin |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |















There are no reviews yet.