- You cannot add "Armrest Armster Mazda 2 2015 Polyskin" to the cart because the product is out of stock.
Would you like to have the best line of beauty treatments in your home with good quality products at a great price? Well don’t go without Facial Serum Sensai 40 ml!
- Ingredients:
- Parfum
- Linalool
- Limonene
- Hydrolyzed silk
- Hydrogenated polydecene
- Hexyl cinnamal
- Glyceryl stearate se
- Glyceryl stearate
- Fragance (parfum)
- Maltitol
- Nasturtium officinale extract
- Niacinamide
- Vitamin B3
- Dioscorea Panthaica Root Extract
- Alcohol
- Alcohol denat (ethyl alcohol)
- Behenyl alcohol
- Glycerin
- Phenoxyethanol
- Petrolatum
- Disodium edta
- Dimethicone
- Citronellol
- Water (Aqua)
- Tocopherol
- Stearic acid
- Sodium stearoyl glutamate
- Potassium sorbate
- Potassium hydroxide
- Polysorbate 80
- Xanthan gum
- Acetyl glucosamine
- Chlorphenesin
- Cetyl palmitate
- Cera alba (beeswax)
- Carnitine
- Butylene glycol
- Bht
- Ammonium glycyrrhizate
- Aminobutyric acid
- Type: Serum
- Capacity: 40 ml
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4.8 × 4.9 × 13.5 cm |
| Brand | Sensai |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |















There are no reviews yet.