Would you like to have the best line of beauty treatments in your home with good quality products at a great price? Well don’t go without Firming Body Lotion Redumodel Leche Corporal 400 ml!
- Ingredients:
- Hydroxycitronellal
- Limonene
- Linalool
- Paraffinum liquidum
- Phenoxyethanol
- Glycerin
- Sorbitol
- Isoeicosane
- Caprylic/capric triglyceride
- Hexyl cinnamal
- Fragance (parfum)
- Bht
- Caprylic / capric triglyceride
- Citronellol
- Dimethicone
- Ethylhexylglycerin
- Parfum
- Properties:
- Moisturizing
- Firming
- Capacity: 400 ml
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 4.5 × 8 cm |
| Brand | Redumodel |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.