- You cannot add "Rechargeable lithium battery Scheppach SBSK4.0 20 V" to the cart because the product is out of stock.
The Firming Cream Sensai Cellular Sensai CELLULAR PERFORMANCE (40 ml) is a quality product designed for demanding people who take care of their image and look for the best cosmetics to enhance their beauty. If you are one of them, the 100 % original Sensai products are made for you.
- Capacity: 40 ml
- Gender: Lady
- Type: Firming Cream
| Weight | 0.0283 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7.6 × 7 × 8.1 cm |
| Brand | Sensai |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |















There are no reviews yet.