Foot Mask Holika Holika 20011557 5 ml (20 ml) is a quality product designed for discerning individuals who look after their appearance and are looking for the best cosmetics to enhance their beauty. If you are one of them, the 100% original Holika Holika products are made for you.
- Type:
- Moisturising Socks
- Foot Mask
- Foot exfoliant
- Capacity:
- 20 ml
- 5 ml
- Properties: Moisturizing
- Recommended use:
- Feet
- All skin types
| Weight | 0.071 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 6.83 × 13.33 cm |
| Brand | Holika Holika |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |











There are no reviews yet.