Would you like to have the best line of beauty treatments in your home with good quality products at a great price? Well don’t go without Hair clippers/Shaver Babyliss Carbon Titanium!
- Approx. autonomy: 1 time
- Colour: Black
- Material: Carbon steel
- Battery type: Integrated
- Power supply: Battery
- Batteries included: No
- Approx. charging time: 8 h
- Rechargeable: Yes
- Weight: 280 g
- Characteristics:
- Can be used all over the body
- Removable blade
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26.6 × 21.8 × 9.8 cm |
| Brand | Babyliss |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |















There are no reviews yet.