Would you like to have the best line of beauty treatments in your home with good quality products at a great price? Well don’t go without Hair clippers/Shaver Jean Louis David!
- Characteristics:
- Digital screen
- Precision
- Blades: Stainless steel
- Type: Rechargeable Electric Shaver
| Weight | 0.54 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20.2 × 21.6 × 6.2 cm |
| Brand | Jean Louis David |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |


















There are no reviews yet.