Would you like to have the best line of beauty treatments in your home with good quality products at a great price? Well don’t go without Hair clippers/Shaver Panasonic Corp. X-Taper ER1512!
- Approx. autonomy:
- 70 min
- 50 min
- Colour: Steel
- Approx. charging time: 1 h
- Rechargeable: Yes
| Weight | 1.32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30.5 × 24.7 × 10.8 cm |
| Brand | Panasonic |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |





















There are no reviews yet.