- You cannot add "Armrest Armster VW e-UP! 2013 Cloth" to the cart because the product is out of stock.
Would you like to have the best line of beauty treatments in your home with good quality products at a great price? Well don’t go without Hair clippers/Shaver Remington Colour Cut HC5035!
- Product with plug: Yes
- Type of plug: Plug EU
- Colour: White
- Body part: Neck
- Includes:
- Hairstyle
- Scissors
- Brush
- Rechargeable: No
| Weight | 0.684 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22.8 × 14.8 × 8 cm |
| Brand | Remington |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |



















There are no reviews yet.