The Hand Sanitiser Vijusa Replacement 750 ml is an exclusive, top-quality product for body care. If you are looking for the best personal hygiene products, the 100 % original Vijusa products are just what you’re looking for.
- Type:
- Replacement
- Hand Sanitiser
- Suitable for: Dispenser
- Capacity: 750 ml
| Weight | 0.139 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5.75 × 5.66 × 12.77 cm |
| Brand | Vijusa |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |













There are no reviews yet.