Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Harness with 6 fastening points OCC Motorsport OCCRF4 Yellow and don’t miss out on anything!
- Characteristics:
- Universal
- FIA 8853-2016
- Adjustable straps
- Standardised by FIA
- Fixing: 6-point
- Colour: Yellow
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 30 cm |
| Brand | OCC Motorsport |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |



















There are no reviews yet.