Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Helmet Bell MAG-10 RALLY PRO White Size 57 and don’t miss out on anything!
- Colour: White
- Size: Size 57
- Material:
- Carbon fibre
- Fibreglass
- Characteristics:
- Detachable
- High energy efficiency
- Compatible HANS
- Approved:
- FIA8859-2015
- SNELL SA2020
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 40 × 30 cm |
| Brand | Bell |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |


















There are no reviews yet.