Highlighter Revolution Make Up Reloaded dare to divulge 10 g is what you need to maximise your appeal! Try the quality of 100% original Revolution Make Up products and let the best professionals enhance your beauty.
- Type: Make-up
- Characteristics:
- Vegan
- Intense
- Properties: Shine
- Recommended use: Normal Skin
- Colour: dare to divulge
- Gender: Lady
- Ingredients:
- Polybutene
- Ethylhexyl palmitate
- Magnesium aluminum silicate
- Methylparaben
- Mica
- Phenoxyethanol
- Capacity: 10 g
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1.5 × 7.5 × 7.5 cm |
| Brand | Revolution Make Up |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
















There are no reviews yet.