Would you like to have the best line of beauty treatments in your home with good quality products at a great price? Well don’t go without Highlighting Night Cream Bella Aurora 50 ml!
- Ingredients:
- Parfum
- Maltodextrin
- Glycolic acid
- Glycine soja seed extract
- Glyceryl stearate
- Glucose
- Fructose
- Fragance (parfum)
- Dimethicone/vinyl dimethicone crosspolymer
- Dimethicone
- Dibutyl adipate
- Citric acid
- Ceteth-20
- Maltose
- Olus oil
- Oryza sativa bran cera
- Caprylic/capric triglyceride
- Myrica Pubescens Fruit Wax
- Lecithin
- Butyrospermum parkii butter
- Cetyl alcohol
- Glycerin
- Phenylpropanol
- Pentylene glycol
- Peg-75 stearate
- Palmitoyl tripeptide-1
- Palmitoyl tetrapeptide-7
- Oryza sativa starch
- Cera alba (beeswax)
- Carbomer
- Caprylyl glycol
- Sodium pca
- Sodium lactate
- Sodium hydroxide
- Sodium chloride
- Sodium acrylates copolymer
- Sodium hyaluronate
- Propanediol
- Polysorbate 80
- Polysorbate 20
- Sodium phytate
- Steareth-20
- Succinic acid
- Caprylic / capric triglyceride
- Butylene glycol
- Betaine
- Allantoin
- Xanthan gum
- Water (Aqua)
- Urea
- Trehalose
- Tocopheryl acetate
- Tocopherol
- Capacity: 50 ml
- Gender: Unisex
- Properties:
- Anti-ageing
- Regenerating
- Type:
- Cosmetics
- Anti-Brown Spot and Anti-Ageing Treatment
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6.7 × 6 × 7.3 cm |
| Brand | Bella Aurora |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |















There are no reviews yet.