If you are looking for new market trending items, we present the Holster Termix Evolution Hair and Beauty!
- Type:
- Cosmetics
- Hair and Beauty
- Characteristics: Large
CHF31.59
If you are looking for new market trending items, we present the Holster Termix Evolution Hair and Beauty!
| Weight | 0.17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 22 × 22 cm |
| Brand | Termix |
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
There are no reviews yet.