Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Honk If You’re Horny and don’t miss out on anything!
- Approx. diameter: Ø 2,2 cm
- Suitable for: Bicycle
- Characteristics: Holding clamp
- Type: Accessory
- Material:
- Aluminium
- polypropylene
- Size: Standard
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 21 × 5 cm |
| Brand | BigBuy Outdoor |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.