- You cannot add "Armrest Armster Hyundai i30 2017 Polyskin" to the cart because the product is out of stock.
If you’re looking for the best for your intimate hygiene at the best prices, Hygienic Tampons Sport, Spa & Love Joydivision 12204 (3 pcs) 3 Units is what you need!
- Ergonomic
- Approx. dimensions: normal
- Type: Mini
- Material:
- Hygienic material and gentle on the skin
- Synthetic
- Cardboard
- Units: 3 Units
- Number of pieces: 3 Pieces
- Recommended use: For the sauna, for sports and even for having sex
- Characteristics: Individually sealed
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 7 × 7.5 cm |
| Brand | Joydivision |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |


















There are no reviews yet.