- You cannot add "Armrest Armster TOYOTA GT 86 2012-2021 Cloth" to the cart because the product is out of stock.
If you’re looking for the best for your intimate hygiene at the best prices, Incontinence Sanitary Pad Maxi My Day (8 uds) is what you need!
- Capacity: 8 uds
- Gender: Unisex
- Type: Incontinence Sanitary Pad
| Weight | 0.321 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16.5 × 11 × 11 cm |
| Brand | My Day |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |















There are no reviews yet.