- You cannot add "Armrest Armster SKODA OCTAVIA II Cloth" to the cart because the product is out of stock.
Improve your oral hygiene with good quality products, likeInterdental brushes Tepe Green (6 Pieces)!
- Type: Interdental brush
- Thickness: 0,8 mm
- Number of pieces: 6 Pieces
- Colour: Green
| Weight | 0.02999 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17.6 × 7.5 × 1.4 cm |
| Brand | Tepe |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |















There are no reviews yet.