- You cannot add "Rechargeable lithium battery Scheppach SBSK4.0 20 V" to the cart because the product is out of stock.
Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Karting Gloves Sparco Record and don’t miss out on anything!
- Colour: Turquoise
- Size: Size 9
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 35 × 20 cm |
| Brand | Sparco |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |













There are no reviews yet.