Keep fit and discover the sector’s latest new releases to perform sports with the best guarantees! Purchase Kettlebell and Dumbbell Kit Xiaomi 30 Kg 30 Kg at the best price and enjoy a healthy life!
- Colour:
- Black
- Orange
- Multicolour
- Material:
- Polyethylene
- ABS
- Non-slip
- Characteristics:
- Ergonomic
- Non-slip
- Customisable
- Weight: 30 Kg
- Type: Complete kit
- Design: Ergonomic
| Weight | 33.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 61 × 28 × 22 cm |
| Brand | Xiaomi |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
























There are no reviews yet.