Equip your vehicle with the latest industry products! Buy LED Headlight FORMULA 1 F110824 Red 3000 lm IP54 6700 mAh and don’t miss out on anything!
- Colour:
- White
- Black
- Red
- Material: ABS
- Connections: USB C x 1
- Protection: IP54
- Rechargeable lithium battery: 6700 mAh
- Power: 60 W
- Luminous flux: 3000 lm
- Includes: Cable USB C
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 17 × 22 cm |
| Brand | FORMULA 1 |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
















There are no reviews yet.