Equip your vehicle with the latest industry products! Buy LED lamp M-Tech MT-LB816W and don’t miss out on anything!
- Voltage: 12 V
- Type:
- C5W
- LED lamp
- Length: 41 mm
- Quantity: 9 x SMD5630
- Bulb type: LED
- Control: App
- Weight: 100 g
- Recommended use: Inside
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Brand | M-Tech |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |















There are no reviews yet.