- You cannot add "Armrest Armster OPEL MOKKA 2012-2016 Cloth" to the cart because the product is out of stock.
Lipstick Deborah Rosetto Milano Red Nº 20 is what you need to maximise your appeal! Try the quality of 100% original Deborah products and let the best professionals enhance your beauty.
- Colour: Nº 20
- Type: Lipstick
- Gender: Lady
| Weight | 0.076 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5.29 × 3.74 × 8.18 cm |
| Brand | Deborah |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |


















There are no reviews yet.