Lipstick Estee Lauder Pure Color Lip Mousse Nº 925 (10 ml) is what you need to maximise your appeal! Try the quality of 100% original Estee Lauder products and let the best professionals enhance your beauty.
- Capacity: 10 ml
- Type: Lipstick
- Colour: Nº 925
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5.29 × 3.74 × 8.18 cm |
| Brand | Estee Lauder |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
















There are no reviews yet.