- You cannot add "Armrest Armster KIA SOUL 2009-2014 Cloth" to the cart because the product is out of stock.
Liquid Make Up Base Base of Sweden The Base Passionate (35 ml) is what you need to maximise your appeal! Try the quality of 100% original Base of Sweden products and let the best professionals enhance your beauty.
- Characteristics:
- Impermeable
- Odourless
- Type:
- Liquid Make Up Base
- Make-up
- Spf: Spf 30
- Capacity: 30 ml
| Weight | 0.066 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 3 × 16.5 cm |
| Brand | Base of Sweden |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |


















There are no reviews yet.