Liquid Make Up Base Clinique Even Better Clinical Spf 20 CN40 Cream Chamois 30 ml
CHF48.08
Liquid Make Up Base Clinique Even Better Clinical Spf 20 CN40 Cream Chamois 30 ml is what you need to maximise your appeal! Try the quality of 100% original Clinique products and let the best professionals enhance your beauty.
- Type: Liquid Make Up Base
- Characteristics: With protection from sunlight
- Spf: Spf 20
- Colour: CN40 Cream Chamois
- Capacity: 30 ml
- Recommended use:
- Combination Skin
- Oily skin
- Texture: Serum
| Weight | 0.144 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4.5 × 4.5 × 10 cm |
| Brand | Clinique |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |



















There are no reviews yet.