- You cannot add "Armrest Armster SKODA FABIA 2022 Polyskin" to the cart because the product is out of stock.
Liquid Make Up Base Estee Lauder 887167533158 Spf 20 Nº 2C3 (30 ml) is what you need to maximise your appeal! Try the quality of 100% original Estee Lauder products and let the best professionals enhance your beauty.
- Sun protection: Spf 20
- Characteristics:
- Long lasting
- Matte finish
- Odourless
- Colour: Nº 2C3
- Capacity: 30 ml
- Spf: Spf 20
| Weight | 0.059 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 4.5 × 9.5 cm |
| Brand | Estee Lauder |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
















There are no reviews yet.