- You cannot add "Armrest Armster KIA SOUL 2009-2014 Cloth" to the cart because the product is out of stock.
Liquid Make Up Base Sensai 4973167907405 30 ml is what you need to maximise your appeal! Try the quality of 100% original Sensai products and let the best professionals enhance your beauty.
- Properties: Anti-ageing
- Colour:
- 25-Topaz Beige
- Nº 25
- Spf: Spf 15
- Type: Liquid Make Up Base
- Capacity: 30 ml
- Recommended use: All skin types
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7.2 × 6.1 × 6.7 cm |
| Brand | Sensai |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |















There are no reviews yet.