- You cannot add "Armrest Armster SUZUKI SPLASH 2007-2014 Cloth" to the cart because the product is out of stock.
Liquid Make Up Base Stendhal Lumière Nº 250 Santal 30 ml is what you need to maximise your appeal! Try the quality of 100% original Stendhal products and let the best professionals enhance your beauty.
- Properties: Long lasting
- Type: Liquid Make Up Base
- Capacity: 30 ml
- Colour: Nº 250 Santal
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 12 cm |
| Brand | Stendhal |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.