Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Lubricant Multi-use Arexons SVI42011 400 ml and don’t miss out on anything!
- Type:
- cleaner
- Lubricant
- Anti-corrosive
- Characteristics: 6 in 1
- Capacity: 400 ml
CHF15.66
Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Lubricant Multi-use Arexons SVI42011 400 ml and don’t miss out on anything!
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 6 × 19 cm |
| Brand | Arexons |
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
There are no reviews yet.