If you like to take care of every detail in your home and own the latest products that will make your life easier, purchase Make-up organizer Berilo 6221 Transparent 15,5 x 19,5 x 30 cm at the best price.
- Compartments: 13 Compartments
- Colour: Transparent
- Approx. dimensions: 15,5 x 19,5 x 30 cm
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 15.5 × 19.5 cm |
| Brand | Berilo |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.