Let the 100% original Men’s Perfume Calvin Klein EDT 100 ml Truth For Men surprise you and define your personality using this exclusive men’s perfume with a unique, personal perfume. Discover the 100% original Calvin Klein products!
- Gender: Men
- Type: EDT (Eau de Toilette)
- Fragrance Name: Truth
- Capacity: 100 ml
- Units: 1 Unit
| Weight | 0.17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 10 × 10 cm |
| Brand | Calvin Klein |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |













There are no reviews yet.