Let the 100% original Men’s Perfume Calvin Klein EDT Eternity Aqua For Men (100 ml) surprise you and define your personality using this exclusive men’s perfume with a unique, personal perfume. Discover the 100% original Calvin Klein products!
- Gender: Men
- Capacity: 100 ml
- Type: EDT (Eau de Toilette)
- Fragrance Name:
- Eternity Aqua For Men
- Eternity Aqua
| Weight | 0.328 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4.7 × 7.3 × 12 cm |
| Brand | Calvin Klein |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.