Let the 100% original Men’s Perfume Colonia Intensa Acqua Di Parma EDC surprise you and define your personality using this exclusive men’s perfume with a unique, personal perfume. Discover the 100% original Acqua Di Parma products!
- Type: EDC (Eau de Cologne)
- Gender: Men
- Fragrance Name: Colonia Intensa
| Dimensions | 15.75 × 3.05 × 6.6 cm |
|---|---|
| Capacity | 100 ml, 180 ml, 50 ml |
| Brand | Acqua Di Parma |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |













There are no reviews yet.