Let the 100% original Men’s Perfume Davidoff EDT surprise you and define your personality using this exclusive men’s perfume with a unique, personal perfume. Discover the 100% original Davidoff products!
- Gender: Men
- Type: EDT (Eau de Toilette)
- Fragrance Name: Cool Water
- Type of fragrance: EDT
| Dimensions | 5.8 × 4 × 14 cm |
|---|---|
| Capacity | 125 ml, 200 ml, 75 ml |
| Brand | Davidoff |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |


















There are no reviews yet.