Let the 100% original Men’s Perfume Dolce & Gabbana 161401 EDT 40 ml surprise you and define your personality using this exclusive men’s perfume with a unique, personal perfume. Discover the 100% original Dolce & Gabbana products!
- Gender: Men
- Type: EDT (Eau de Toilette)
- Fragrance Name: Light Blue Homme
- Type of fragrance: EDT
- Capacity: 40 ml
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 15 cm |
| Brand | Dolce & Gabbana |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |














There are no reviews yet.