Let the 100% original Men’s Perfume Guy Laroche EDT Drakkar Noir (50 ml) surprise you and define your personality using this exclusive men’s perfume with a unique, personal perfume. Discover the 100% original Guy Laroche products!
- Gender: Men
- Type: EDT (Eau de Toilette)
- Fragrance Name: Drakkar Noir
- Capacity: 50 ml
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.24 × 5.08 × 5.08 cm |
| Brand | Guy Laroche |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
















There are no reviews yet.