Let the 100% original Men’s Perfume Issey Miyake EDT (50 ml) surprise you and define your personality using this exclusive men’s perfume with a unique, personal perfume. Discover the 100% original Issey Miyake products!
- Characteristics: Vaporiser
- Type: EDT (Eau de Toilette)
- Fragrance Name: L’eau d’Issey pour Homme Eau & Cèdre
- Gender: Men
- Capacity: 50 ml
| Weight | 0.284 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 4 × 17 cm |
| Brand | Issey Miyake |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |












There are no reviews yet.