Let the 100% original Men’s Perfume Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir Parfum (100 ml) surprise you and define your personality using this exclusive men’s perfume with a unique, personal perfume. Discover the 100% original Narciso Rodriguez products!
- Capacity: 100 ml
- Ingredients:
- Geraniol
- Citral
- Linalool
- Limonene
- Hydroxycitronellal
- Fragance (parfum)
- Ethylhexyl methoxycinnamate
- Dipropylene glycol
- Coumarin
- Citronellol
- Butyl methoxydibenzoylmethane
- Bht
- Alpha-isomethyl ionone
- Water (Aqua)
- Gender: Men
- Fragrance Name: For Him Bleu Noir Parfum
- Type: Perfume
| Weight | 0.518 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8.5 × 4.5 × 13 cm |
| Brand | Narciso Rodriguez |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |















There are no reviews yet.