Let the 100% original Men’s Perfume Paco Rabanne EDT Invictus 200 ml surprise you and define your personality using this exclusive men’s perfume with a unique, personal perfume. Discover the 100% original Paco Rabanne products!
- Ingredients:
- Ethylhexyl methoxycinnamate
- Ethylhexyl salicylate
- Eugenol
- Fragance (parfum)
- Linalool
- Citral
- Benzyl alcohol
- Benzyl benzoate
- Coumarin
- Citronellol
- Geraniol
- Water (Aqua)
- Butyl methoxydibenzoylmethane
- Butylphenyl methylpropional
- Gender: Men
- Type: EDT (Eau de Toilette)
- Fragrance Name: Invictus
- Capacity: 200 ml
| Weight | 0.19278 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17.02 × 10.16 × 8.13 cm |
| Brand | Paco Rabanne |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.