Would you like to give the gift of a set of perfumes or cosmetics? Men’s Perfume Set Moschino Toy 2 EDP 3 Pieces 100 % original, this is an exclusive pack, ideal as a small gift for family or friends. Don’t miss out on the 100% original products Moschino !
- Type: Set
- Includes:
- Body Lotion 50 ml
- Shower Gel 50 ml
- Eau de Parfum 50 ml
- Fragrance Name: Toy Boy
- Gender: Men
- Capacity: 50 ml
- Type of fragrance: EDP
- Number of pieces: 3 Pieces
| Weight | 1.055 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 25 × 22 cm |
| Brand | Moschino |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |













There are no reviews yet.